Po polovině sezóny jsme na 3.místě po povinném vítězství nad Bexem. První Sion odskočil na osm bodů

19.12.2011 21:35

Wangen on the Aare - Bex 4:0 (3:0)

Ještě před samotným začátkem utkání byla uctěna minutou ticha památka zesnulého bývalého prezidenta ČR Václava Havla, která byla přáním třech čechů v našem klubu - trenéra Batyho a jeho asistenta Švrčka s gólmanem Hruškou. Už dávno před zápasem bylo jasné kdo nesmí klopýtnout a tento zápas zvládnout vyhrát. Domácí i když nenastoupili s tradičními oporami týmu předvedli kvalitní výkon a hosty do žádných vyložených šancí nepustili a nepřipustili žádné komplikace. Hned v prvním poločase vsítili tři góly a uklidnili tak hlavně sami sebe. V druhém poločase si už náskok hlídali a snažili se neinkasovat, což se podařilo a tak mohl trenér domácích s poklidem vystřídat a dát příležitost méně zkušeným hráčům. Poprvé jsme se tak posunuli na zatím nejlepší 3.místo v této sezóně. Šlágr kola mezi druhým Bernem a prvním Sionem skončil výhrou hostů v poměru 1:3.

branky: 22. Kochetkova, 35. Dutenfenger, 41. a 83. Holmberg

ŽK: Schroner, Holmberg, Barclay - Gyorgy

Sestava domácích: Hinde-Walker,Barclay,Schroner,Hofstetter,Boye(74.Kull)-Borst(76.Cordes)